ABOUT ME

Saturday, March 18, 2017

          Mentalnie przygotowywałam się od kilku tygodni, technicznie termin z dnia na dzień się przesuwał, aż do dziś. Witam Cię na moim blogu, który łączy ze sobą różne dziedziny, mam nadzieję, że w tym miejscu znajdziesz coś dla siebie.

          Bloga, a w zasadzie fotobloga prowadziłam już w latach 2008/2009 jako nastolatka, pod pseudonimem artystycznym, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Sytuacja życiowa, jak nijak to brzmi, zmusiła mnie do zaprzestania publikowania postów i tak po około pięciu latach wracam do Was z nowym spojrzeniem na świat.

          Pragnę stworzyć ciekawy portal dla miłośników mody, tej codziennej i wyjątkowej. Każdego dnia dbamy o ciało i zdrowie, stąd zakładka beauty. Od pierwszych dni życia podróżuję po kraju i świecie, odwiedzam rożne europejskie i egzotyczne państwa, sypiam w ekskluzywnych hotelach, jem kolorowe jedzenie. Celem każdej podróży jest dla mnie odwiedzenie jak największej ilości miejsc, zarówno tych komercyjnych, jak i prawdziwych, gdzie mieszka lokalna ludność, która chce się ze mną podzielić swoją kulturą i zwyczajem. Podróże są zdecydowanie kwintesencją mojego życia. Lifestyle to moja codzienność czasem szara, czasem kolorowa, a na deser zakładka man, czyli coś dla Panów, którzy narzekają na brak inspiracji i swojego „modowego” miejsca w sieci.


P.S. Zapraszam Was do stałego śledzenia cyklu o Republice Dominikany, już wkrótce.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. ciekawy opis, pamiętam cię z fbl. powodzenia w przyszłości kochana ��

    ReplyDelete