CLEANLINESS

Tuesday, October 17, 2017

  
Często pytacie mnie jak to się dzieje, że zawsze mam idealny porządek wokół siebie, ale najbardziej dziwi Was jak ten porządek można utrzymać przy tak dużej ilości ubrań czy butów.

  
Co najmniej dwa razy w tygodniu używam płynów od yope, by moje lustra i kabiny prysznicowe w łazienkach lśniły. Każdego dnia  ścieram kurze, by utrzymać czystość, ład i porządek (powlekane szkłem meble bardzo tego potrzebują).


  
Nie istotne czy mam do wyprania tylko cztery pary spodni czy pełne walizki z podróży, staram się porządkować wszystko na bierząco. Pomaga mi w tym suszarka artweger, dzięki której mam aż 20 metrów na rozwieszanie mokrych ubrań. Suszarka sprosta moim oczekiwaniom, ze względu na jej mobilność. Przy ładnej pogodzie zabieram ją na zewnątrz, a przy zimowej ustawiam w pokoju. Nie wspominając o tym, że jej solidne elementy są w pięknym kolorze, który wtapia się w tło mojej sypialni. 

  
Kiedy pranie już wyschnie, od razu je prasuję, a posegregowane ubrania układam w szafach, segregując je kolorystycznie i sezonowo. 
  
suszarka na pranie - Artweger

deska do prasowania - Artweger

pojemnik - Artweger

środki czystości - yope You Might Also Like

0 komentarze