PHYTO PARIS

Sunday, April 15, 2018

  
Miesiąc temu poinformowałam Was o mojej kuracji z produktami PHYTO PARIS, które zostały stworzone przez wizjonera Patricka Alesa na bazie roślinnych składników aktywnych, które chronią nie tylko nasze włosy, ale i skórę głowy, bo przecież nie ma pięknych i zdrowych włosów bez zdrowej skóry głowy.


  
Często prosicie mnie o wskazówki jak zadbać o swoje włosy, by były piękne i zdrowe. Odpowiem Wam na to pytanie razem z ekspertami marki PHYTO PARIS.

Przede wszystkim staram się ich nie niszczyć intensywnym modelowaniem czy koloryzacją, a jeżeli już to robię, regeneruję moje włosy naturalnymi produktami PHYTO PARIS w 4 prostych korkach.

  
KROK 1: Raz w tygodniu stosuję eliksir stymulujący skórę głowy PHYTOPOLLEINE, który działa oczyszczająco i przywraca włosom witalność. Okrężnymi ruchami wmasowuję ok. 20 - 30 kropli olejku i pozostawiam na 20 minut.

Skład produktu to mieszanina naturalnych, dokładnie wyselekcjonowanych ziół o charakterystycznym zapachu, które na skórze głowy utrzymują się przez wiele godzin, a podczas aplikacji pozostawia aromatyczny zapach w całym pomieszczeniu.

KROK 2: Podczas kuracji myję włosy szamponem PHYTOVOLUME, aby nadać im objętości i w naturalny sposób odbić od nasady. Gdy już uzyskam pianę na mojej głowie pozostawiam ją na minutę lub dwie w celu uzyskania najbardziej pożądanego efektu.

  
KROK 3: Po spłukaniu szamponu nakładam ekspresową odżywkę PHYTOBAUME VOLUME na całą długość włosów, dzięki której uzyskuję efekt gęstszych włosów.

KROK 4: PRODUKT GWIAZDA czyli sprawy nadający objętość PHYTOVOLUME ACTIF o lekkiej i delikatnej konsystencji, który unosi włosy u nasady, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów i przedłuża trwałość fryzury, a do tego nadaje połysk idealny na wiosnę! Stosuję go bezpośrednio u nasady na wilgotne włosy. Produkt jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie.

  
Moje włosy mają niestety tendencję do przetłuszczania się, a co za tym idzie muszę codziennie je myć, dlategokażdego ranka stosuję INTELIGENTNY SZAMPON PHYTOPROGENIUM, który wzmacnia moje włosy i pomaga odtworzyć naturalny ekosystem głowy, a do tego zwalcza szkodliwe szczepy baterii. Stosuję go naprzemiennie z szamponem funkcyjnym.

  
Produkty PHYTO PARIS dostępne są w aptekach i niektórych aptekach internetowych.

Za co uwielbiam produkty PHYTO PARIS? Zdecydowanie za ich naturalny skład i nieziemski zapach!

Po zaledwie miesięcznej kuracji moje włosy stały się zdrowsze i mocniejsze. Są wyraźnie odbite od nasady, a jednocześnie nabrały lekkości. Skóra głowy stała się delikatniejsza, dzięki wcieraniu naturalnego olejku, przez co jest miększa i bardziej nawilżona.


You Might Also Like

0 komentarze