CLOCHEE

Thursday, June 20, 2019

  
Pierwszy raz markę clochee poznałam w 2017 roku i od przetestowania ich produktów po prostu się zakochałam. Produkty nie dość, że są naturalne to przynoszą spektakularne efekty!

Dzień zaczynam od oczyszczenia mojej twarzy łagodzącym tonikiem antyoksydacyjnym, a kończę zmywając makijaż przy pomocy relaksującego płynu micelarnego.

Hitem, który odkryłam jest zdecydowanie wygładzający olejek do demakijażu. Jego delikatna formuła pozostawia skórę niesamowicie jedwabistą. 

   
Intensywne nawilżenie mimo lekkiej formuły uzyskamy z kremem  nawilżająco-rewitalizującym, natomiast glow dzięki kremu rozświetlającego, który idealnie sprawuje się podczas letnich dni. Produkt jest wzbogacony SPF 30, a pierwsze wrażenie jakie odczuwamy to ściągnięcie naszej skóry.


Często pytacie mnie jak dbam o swoją twarz. Maseczki, maseczki i jeszcze raz maseczki! Stosuję na zmianę nawilżającą maseczkę z czerwoną glinką oraz oczyszczającą maskę z glinką ghassoul, jednakże przed aplikacją oczyszczam moją skórę drobnoziarnistym peelingiem, który złuszcza mój martwy naskórek.


Problemem z jakim się borykam jest suchość skóry, dlatego przed aplikacją kremu stosuję serum intensywnie nawilżające, które zdecydowanie poprawiło kondycję mojej twarzy.

You Might Also Like

0 komentarze